Doküman Yönetimi

Bilgiye ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Çalışanların yetki sahibi oldukları kurumsal dokümanlara, ortak bir alandan ve kolaylıkla ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Üretilen dokümanlar onay sürecinin sonunda versiyonlarıyla birlikte yayınlanır, “okuma görevi” olarak ilgili gruplara gönderilir. Sonuçlar, performans değerlendirmeye katkı sağlayacak çıktılarla raporlama araçları tarafından takip edilir.

Doküman Yönetimi

Doküman Versiyonlama ve Takibi

Doküman Onay Akışı

Okuma Takibi

Okuma Görevi Atama

Gelişmiş Arama

Gelişmiş Raporlama

Tüm ihtiyaçlarınız bir arada!

Kurumsal Portal

Kurumsal Portal

Kurum içinde etkin bir iletişim ağı kurmak ve yönetmek için ihtiyacınız olan her şey burada! Çalışanlarınız birbirleri, diğer ekipler ve üst yönetimle tek bir platformdan diyalog kurabilir. Kurumunuzda işbirliği ve uyumu destekleyin, çalışan bağlılığı ve memnuniyetini artırın.

Keşfet

İletişim ve İşbirliği Alanı

En güncel konuları anında ve herkesle paylaşın. Üstelik herkesin kullanmaya alışkın olduğu sosyal ağlar gibi kolay, hızlı ve etkileşimli. Kurum içindeki iletişimi tek yönlü olmaktan kurtarın, diyaloğa dönüştürün.

Keşfet
İletişim ve İşbirliği Alanı
İş Süreçleri Yönetimi

İş Süreçleri Yönetimi

Kullanıcı dostu arayüzler ve sürükle-bırak teknolojisiyle tüm çalışanlarınız, yazılım bilgisine ihtiyaç duymadan ve kolaylıkla kurumsal formlar oluşturulabilir, dakikalar içerisinde iş süreçleri yaratabilir ve diğer çalışanlarla paylaşabilir.

Keşfet

Bizimle iletişime geçin.

Lütfen adınızı girin.
Lütfen soyadınızı girin.
Lütfen e-posta adresinizi girin.
Lütfen telefon numaranızı girin.