Merkez - Saha Koordinasyonu

Ön saflarda çalışanların sesi ve kulağı olun!

Mağaza, bayi, satış noktası ya da saha… Genel müdürlük dışında çalışan, genellikle mobil olan, bir kısmının masası dahi bulunmayan tüm yönetici ve çalışanlara, kendi cep telefonlarından ulaşabilirsiniz. Kurumsal ve bireysel verileri ayrı ayrı güvence altında tutarken, kurumsal bilgi ve duyuruları gerçek zamanlı paylaşıp hemen etkileşime geçebilirsiniz. Çalışanlarınız sosyal medyayı kullanır gibi tüm araçları kolayca yönetirken, eğitimlerini de bu platformdan alabilir.

Merkez - Saha Koordinasyonu

Kanal Yöneticisi

Satış Noktası Yöneticisi

Satış Noktası Çalışanı

Saha Çalışanı

Tüm ihtiyaçlarınız bir arada!

Kurumsal Portal

Kurumsal Portal

Kurum içinde etkin bir iletişim ağı kurmak ve yönetmek için ihtiyacınız olan her şey burada! Çalışanlarınız birbirleri, diğer ekipler ve üst yönetimle tek bir platformdan diyalog kurabilir. Kurumunuzda işbirliği ve uyumu destekleyin, çalışan bağlılığı ve memnuniyetini artırın.

Keşfet

İletişim ve İşbirliği Alanı

En güncel konuları anında ve herkesle paylaşın. Üstelik herkesin kullanmaya alışkın olduğu sosyal ağlar gibi kolay, hızlı ve etkileşimli. Kurum içindeki iletişimi tek yönlü olmaktan kurtarın, diyaloğa dönüştürün.

Keşfet
İletişim ve İşbirliği Alanı
İş Süreçleri Yönetimi

İş Süreçleri Yönetimi

Kullanıcı dostu arayüzler ve sürükle-bırak teknolojisiyle tüm çalışanlarınız, yazılım bilgisine ihtiyaç duymadan ve kolaylıkla kurumsal formlar oluşturulabilir, dakikalar içerisinde iş süreçleri yaratabilir ve diğer çalışanlarla paylaşabilir.

Keşfet

Bizimle iletişime geçin.

Lütfen adınızı girin.
Lütfen soyadınızı girin.
Lütfen e-posta adresinizi girin.
Lütfen telefon numaranızı girin.