Perakende Sektörü Weoll Kullanıyor

Mekandan ve cihazdan bağımsız olarak her an ulaşılabilir, hızla değişen çalışan sirkülasyonuna ayak uyduran, daha akıllı, verimli, dinamik bir kurum kültürüne ulaşmanıza aracı oluyoruz.

Hiyerarşik Yapıda Eksilme ve Bozulma İhtimali Olan Bilgileri Direkt Olarak İş Sahibine Ulaştırmanıza Olanak Tanıyoruz

Mağaza ve bayi yönetiminde ticari pazarlama operasyonunuzu tek bir platform altında, ekstra efor harcamanız gerekmeden, tutarlı ve eş zamanlı olarak gerçekleştirebilmenizi sağlıyoruz.

Mobil Çalışanlarınıza Anında Ulaşabilirsiniz
Genel müdürlük dışında çalışan, genellikle mobil olan, sabit bir çalışma alanı olmayan tüm yönetici ve çalışanlara, kendi cep telefonlarından ulaşmanıza imkan tanıyoruz.
Mobil Çalışanlarınıza Anında Ulaşabilirsiniz
Mekana Bağımlılığı Ortadan Kaldırabilirsiniz
Kurumsal ve bireysel verileri ayrı ayrı güvence altında tutarken, kurumsal bilgi ve duyuruları gerçek zamanlı paylaşıp çalışanlarınızla nerede oldukları fark etmeksizin etkileşime geçebilmenizi sağlıyoruz.
Mekana Bağımlılığı Ortadan Kaldırabilirsiniz
Çalışanlarınızın Gelişiminin Takibini Kolaylaştırabilirsiniz
Çalışanlarınız kendilerine sunulan tüm araçları sosyal medyayı kullanır gibi kolayca yönetirken, eğitimlerini de Weoll platformu üzerinde alabiliyor, ilerleme seviyelerini takip edebiliyorlar.
Çalışanlarınızın Gelişiminin Takibini Kolaylaştırabilirsiniz

Diğer Çözümler

Bizimle İletişime Geçin

Dijital dönüşüm gerçekleştiren kurumların yeniden yapılanma süreçlerinde, onlara seçim özgürlüğü tanıyor; kurumların kendine has iş yapış biçimlerine uyum sağlıyor, kurumsal iş ve iletişim süreçlerinin verimliliğini artırıyoruz.

    Top