Weoll

Dijitali Odağına Alan Kurumlar Weoll Kullanıyor

Bilgi ve iletişim teknolojileri alanındaki inovasyon hız kesmezken dijitali odağına alarak büyümek isteyen kurumların dijital dönüşüm yolculuklarına eşlik ediyor, teknolojiyi ve dijital çözümleri iş süreçlerine entegre ediyoruz.

Ücretsiz Deneyin

Dijital Dönüşüm Yolculuğuna Çıkarak Yeni Nesil Teknolojileri İş Süreçlerinize Entegre Edebilirsiniz

Weoll ile dijital dönüşümü kurum içi iş ve iletişim süreçlerine entegre eden kurumlar rekabette bir adım öne çıkıyor.

Çalışanlarınıza Özgürlük ve Konfor Alanı Sunuyoruz

Weoll olarak çalışan bağlılığı ve çalışan motivasyonunu yüksek tutmanız için geliştirdiğimiz özgün uygulamalarla, insan kaynakları süreçlerinize güç katıyoruz.

Dijital Kültüre Geçişinizi Kolaylaştırıyoruz

Kurumunuz, bağlılığı ve verimliliği yüksek iş gücüne sahip olurken, iş süreçlerinizi, çalışan performansını ve şirket içi bilgileri esneklikle yönetmenize olanak sağlıyoruz.

Dijital kültüre geçiş sürecinizde size eşlik ediyor, dijital dönüşüm sürecinizi kolaylaştırıyoruz.

Uzman İnsan Kaynağı İhtiyacınızı Azaltıyoruz

Çalışanlarınızın yetkili olduğu tüm süreç ve uygulamalarına aynı platformdan ulaşabilmelerini ve ekstra uzmanlık gerektirmeden kolaylıkla yönetebilmelerini sağlıyoruz.

Geri Bildirim Süreçlerini Hızlandırıyoruz

Kurumunuzun tüm katmanlarındaki çalışanlarıyla direkt ve çift yönlü iletişim kurmanıza imkan tanırken geri bildirim alma süresini birkaç dakikaya kadar kısaltıyoruz.

Diğer Sektörler

Perakende Sektörü

Weoll ile çalışanlarınız nerede olursa olsun; direkt, eş zamanlı ve anlık bildirim alışverişi yapabilmelerine olanak tanıyoruz.

Keşfet

Grup Şirketler (Holdingler)

Weoll ile grup şirketlerinin ve holdinglerin iş süreçleri ve iletişim ihtiyaçlarını tek merkezden yönetmelerini sağlıyoruz.

Keşfet

Üretim Sektörü

Weoll ile uzmanlık ve yazılım bilgisi gerektiren, koşullara bağlı, onay ve süreç yönetimini kapsayan komplike iş akışlarınızı basitleştiriyoruz.

Keşfet

Dijitali Odağına Alan Kurumlar

Weoll ile dijitali odağına alarak büyümek isteyen kurumların dijital dönüşüm yolculuklarına eşlik ediyoruz.

Keşfet