Weoll

Grup Şirketleri (Holdingler) Weoll Kullanıyor

Weoll sayesinde grup şirketlerinin iş süreçleri ve iletişim ihtiyaçlarını tek merkezden yönetmelerini sağlıyoruz.

Merkez yönetimin mesajlarını, kuruma ait bilgi ve içerikleri, bağlı şirketlerde en uç noktalara kadar iletmenize olanak tanıyoruz.

Ücretsiz Deneyin

Çalışanlarınızı, Yetkileri Dahilindeki Bilgilere Hiyerarşi Çerçevesinde, Direkt ve Eş Zamanlı Olarak Ulaştırıyoruz

Şirket içi bilgilerin kesintisiz transferini sağlıyor ve efor harcamadan geri bildirim alabileceğiniz uygulamalar sunuyoruz.

İletişim Problemlerini Ortadan Kaldırıyoruz

Grup içi şirketler arasındaki olası iletişim problemleri ortadan kalkıyor. Tek bir çatı altında birden fazla şirketi bulunan holdinglerin binlerce çalışanını aynı ortamda, zaman veya mekan gözetmeksizin kolaylıkla buluşturuyoruz.

Doğru Bilgiyi Zamanında Ulaştırıyoruz

Her şirketin ihtiyacına göre kişiselleştirilebilen araçlarla grup şirketlerinin birlikte çalışması ve daha fazla iletişim kurması için alan açıyoruz.

Diğer Sektörler

Perakende Sektörü

Weoll ile çalışanlarınız nerede olursa olsun; direkt, eş zamanlı ve anlık bildirim alışverişi yapabilmelerine olanak tanıyoruz.

Keşfet

Grup Şirketler (Holdingler)

Weoll ile grup şirketlerinin ve holdinglerin iş süreçleri ve iletişim ihtiyaçlarını tek merkezden yönetmelerini sağlıyoruz.

Keşfet

Üretim Sektörü

Weoll ile uzmanlık ve yazılım bilgisi gerektiren, koşullara bağlı, onay ve süreç yönetimini kapsayan komplike iş akışlarınızı basitleştiriyoruz.

Keşfet

Dijitali Odağına Alan Kurumlar

Weoll ile dijitali odağına alarak büyümek isteyen kurumların dijital dönüşüm yolculuklarına eşlik ediyoruz.

Keşfet