Perakende Sektörü Weoll Kullanıyor

Kurum İçi İletişim ve Süreç Yönetimi Platformu Weoll ile çalışanlarınız nerede olursa olsun, direkt ve eş zamanlı anlık bildirim alışverişi sağlıyor, mekandan ve cihazdan bağımsız olarak her an ulaşılabilir, hızla değişen çalışan sirkülasyonuna ayak uyduran, daha akıllı, verimli, dinamik bir kurum kültürüne ulaşmanıza aracı oluyoruz.

 

Mağaza ve bayi yönetiminde ticari pazarlama operasyonunuzu tek bir platform altında, ekstra efor harcamanız gerekmeden, tutarlı ve eş zamanlı olarak gerçekleştirebilmenizi sağlıyoruz. Hiyerarşik yapıda eksilme ve bozulma ihtimali olan bilgileri, temiz ve direkt olarak iş sahibine ulaştırmanıza olanak tanıyoruz. 

Genel müdürlük dışında çalışan, genellikle mobil olan, sabit bir çalışma alanı olmayan tüm yönetici ve çalışanlara, kendi cep telefonlarından ulaşmanıza imkan tanıyoruz. Kurumsal ve bireysel verileri ayrı ayrı güvence altında tutarken, kurumsal bilgi ve duyuruları gerçek zamanlı paylaşıp çalışanlarınızla nerede oldukları fark etmeksizin etkileşime geçebilmenizi sağlıyoruz. Çalışanlarınız  kendilerine sunulan tüm araçları sosyal medyayı kullanır gibi kolayca yönetirken, eğitimlerini de Weoll platformu üzerinde alabiliyor, ilerleme seviyelerini takip edebiliyorlar. 

Diğer Sektörler

Bizimle iletişime geçin.