Weoll

Perakende Sektörü Weoll Kullanıyor

Mekandan ve cihazdan bağımsız olarak her an ulaşılabilir, hızla değişen çalışan sirkülasyonuna ayak uyduran, daha akıllı, verimli, dinamik bir kurum kültürüne ulaşmanıza aracı oluyoruz.

Ücretsiz Dene

Hiyerarşik Yapıda Eksilme ve Bozulma İhtimali Olan Bilgileri Direkt Olarak İş Sahibine Ulaştırmanıza Alanak Tanıyoruz

Mağaza ve bayi yönetiminde ticari pazarlama operasyonunuzu tek bir platform altında, ekstra efor harcamanız gerekmeden, tutarlı ve eş zamanlı olarak gerçekleştirebilmenizi sağlıyoruz.

Mobil Çalışanlarınıza Anında Ulaşabilirsiniz

Genel müdürlük dışında çalışan, genellikle mobil olan, sabit bir çalışma alanı olmayan tüm yönetici ve çalışanlara, kendi cep telefonlarından ulaşmanıza imkan tanıyoruz.

Mekana Bağımlılığı Ortadan Kaldırabilirsiniz

Kurumsal ve bireysel verileri ayrı ayrı güvence altında tutarken, kurumsal bilgi ve duyuruları gerçek zamanlı paylaşıp çalışanlarınızla nerede oldukları fark etmeksizin etkileşime geçebilmenizi sağlıyoruz.

Çalışanlarınızın Gelişiminin Takibini Kolaylaştırabilirsiniz

Çalışanlarınız kendilerine sunulan tüm araçları sosyal medyayı kullanır gibi kolayca yönetirken, eğitimlerini de Weoll platformu üzerinde alabiliyor, ilerleme seviyelerini takip edebiliyorlar.

Diğer Sektörler

Perakende Sektörü

Weoll ile çalışanlarınız nerede olursa olsun; direkt, eş zamanlı ve anlık bildirim alışverişi yapabilmelerine olanak tanıyoruz.

Keşfet

Grup Şirketler (Holdingler)

Weoll ile grup şirketlerinin ve holdinglerin iş süreçleri ve iletişim ihtiyaçlarını tek merkezden yönetmelerini sağlıyoruz.

Keşfet

Üretim Sektörü

Weoll ile uzmanlık ve yazılım bilgisi gerektiren, koşullara bağlı, onay ve süreç yönetimini kapsayan komplike iş akışlarınızı basitleştiriyoruz.

Keşfet

Dijitali Odağına Alan Kurumlar

Weoll ile dijitali odağına alarak büyümek isteyen kurumların dijital dönüşüm yolculuklarına eşlik ediyoruz.

Keşfet