Weoll

Üretim Sektörü Weoll Kullanıyor

Weoll’un hazır uygulamaları sayesinde üretimde kullanılacak hammadde ve numunelerin satın alınmasından başlayarak tüm üretim aşamalarını izlemek ve daha çevik, kontrol edilebilir hale getirmek mümkün.

Ücretsiz Deneyin

Kullanıcı Dostu Arayüzler ve Süreç Sihirbazlarıyla, Değişen İhtiyaçlarınıza Çevik Çözümler Üretmenize İmkan Tanıyoruz

İhtiyacınıza göre özelleştirilebilen hazır şablonlar, kolay analizler ve raporlama araçlarıyla kurumunuzun ihtiyaçlarını keşfederek size en uygun şekilde yapılandırmanızı sağlıyoruz.

Komplike İş Akışlarınızı Basitleştiriyoruz

Weoll olarak uzmanlık ve yazılım bilgisi gerektiren, koşullara bağlı, onay ve süreç yönetimini kapsayan komplike iş akışlarınızı basitleştiriyoruz.

Manuel Süreçlerinizi Dijitalleştiriyoruz

Bugüne kadar kağıt üzerinde manuel olarak sürdürülen, dosya ve evrakların gerçek anlamda imzalanmasıyla ilerleyen üretim süreçlerinizi, dijital ortamda kolayca takip etmenizi sağlıyoruz!

Uzman İnsan Kaynağı İhtiyacınızı Azaltıyoruz

Çalışanlarınızın yetkili olduğu tüm süreç ve uygulamalarına aynı platformdan ulaşabilmelerini ve ekstra uzmanlık gerektirmeden kolaylıkla yönetebilmelerini sağlıyoruz.

Geri Bildirim Süreçlerini Hızlandırıyoruz

Kurumunuzun tüm katmanlarındaki çalışanlarıyla direkt ve çift yönlü iletişim kurmanıza imkan tanırken geri bildirim alma süresini birkaç dakikaya kadar kısaltıyoruz.

Diğer Sektörler

Perakende Sektörü

Weoll ile çalışanlarınız nerede olursa olsun; direkt, eş zamanlı ve anlık bildirim alışverişi yapabilmelerine olanak tanıyoruz.

Keşfet

Grup Şirketler (Holdingler)

Weoll ile grup şirketlerinin ve holdinglerin iş süreçleri ve iletişim ihtiyaçlarını tek merkezden yönetmelerini sağlıyoruz.

Keşfet

Üretim Sektörü

Weoll ile uzmanlık ve yazılım bilgisi gerektiren, koşullara bağlı, onay ve süreç yönetimini kapsayan komplike iş akışlarınızı basitleştiriyoruz.

Keşfet

Dijitali Odağına Alan Kurumlar

Weoll ile dijitali odağına alarak büyümek isteyen kurumların dijital dönüşüm yolculuklarına eşlik ediyoruz.

Keşfet