Üretim Sektörü Weoll Kullanıyor

Weoll’un hazır uygulamaları sayesinde üretimde kullanılacak hammadde ve numunelerin satın alınmasından başlayarak tüm üretim aşamalarını izlemek ve daha çevik, kontrol edilebilir hale getirmek mümkün.

Kullanıcı Dostu Arayüzler ve Süreç Sihirbazlarıyla, Değişen İhtiyaçlarınıza Çevik Çözümler Üretmenize İmkan Tanıyoruz

İhtiyacınıza göre özelleştirilebilen hazır şablonlar, kolay analizler ve raporlama araçlarıyla kurumunuzun ihtiyaçlarını keşfederek size en uygun şekilde yapılandırmanızı sağlıyoruz.

Komplike İş Akışlarınızı Basitleştiriyoruz
Weoll olarak uzmanlık ve yazılım bilgisi gerektiren, koşullara bağlı, onay ve süreç yönetimini kapsayan komplike iş akışlarınızı basitleştiriyoruz.
Komplike İş Akışlarınızı Basitleştiriyoruz
Manuel Süreçlerinizi Dijitalleştiriyoruz
Bugüne kadar kağıt üzerinde manuel olarak sürdürülen, dosya ve evrakların gerçek anlamda imzalanmasıyla ilerleyen üretim süreçlerinizi, dijital ortamda kolayca takip etmenizi sağlıyoruz!
Manuel Süreçlerinizi Dijitalleştiriyoruz
Uzman İnsan Kaynağı İhtiyacınızı Azaltıyoruz
Çalışanlarınızın yetkili olduğu tüm süreç ve uygulamalarına aynı platformdan ulaşabilmelerini ve ekstra uzmanlık gerektirmeden kolaylıkla yönetebilmelerini sağlıyoruz.
Uzman İnsan Kaynağı İhtiyacınızı Azaltıyoruz
Geri Bildirim Süreçlerini Hızlandırıyoruz
Kurumunuzun tüm katmanlarındaki çalışanlarıyla direkt ve çift yönlü iletişim kurmanıza imkan tanırken geri bildirim alma süresini birkaç dakikaya kadar kısaltıyoruz.
Geri Bildirim Süreçlerini Hızlandırıyoruz

Diğer Çözümler

Bizimle İletişime Geçin

Dijital dönüşüm gerçekleştiren kurumların yeniden yapılanma süreçlerinde, onlara seçim özgürlüğü tanıyor; kurumların kendine has iş yapış biçimlerine uyum sağlıyor, kurumsal iş ve iletişim süreçlerinin verimliliğini artırıyoruz.

    Top