Bir Çözümü Var

İnsan Kaynakları Süreçleri
İnsan Kaynakları Süreçleri

Weoll’un insan kaynakları süreçleri çözümleri ile çalışanlarınızın, işe girdiği andan itibaren tüm sorularının yanıtlarına ve tüm ihtiyaçlarına tek noktadan erişmesini sağlayabilirsiniz.

Keşfet
Kurum İçi İletişim Süreçleri
Kurum İçi İletişim Süreçleri

Weoll’un kurum içi iletişim süreçleri çözümleri ile kurumunuzun hızlı ve dinamik iletişim döngüsüne çevik şekilde cevap veren bir kurumsal portala hemen sahip olabilirsiniz. 

Keşfet
Bilgi Yönetimi Süreçleri
Bilgi Yönetimi Süreçleri

Weoll’un bilgi yönetimi süreçleri çözümleri ile alışanların yetki sahibi oldukları kurumsal dokümanlara, ortak bir alandan ve kolaylıkla ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Keşfet
Kurumsal Kaynak Yönetimi Süreçleri
Kurumsal Kaynak Yönetimi Süreçleri

Weoll’un kurumsal kaynak yönetimi süreçleri çözümleri ile kurumunuzun ortak kullanıma açık kaynaklarını sorgulayabilir, ihtiyaç duyduğunuz zaman rezerve edebilirsiniz. 

Keşfet
 • Kurumunuzun tüm katmanlarındaki çalışanlarıyla, hiyerarşik yapısı çerçevesinde, uçtan uca, direkt ve çift yönlü iletişim kurmanızı sağlıyoruz. E-posta üzerinden günler boyunca süren, zahmetli geri bildirim alma süreçlerini birkaç dakikaya kadar indiriyoruz.
   
 • Mağaza ve bayi yönetimi altında ticari pazarlama operasyonlarınızı, tek bir platform altında, ekstra efor gerektirmeden, tutarlı ve eş zamanlı olarak yürütmenizi sağlıyoruz.
   
 • Hiyerarşik yapılar içerisinde sürekli gönderilip alınan dijital dökümanlarda eksilme ve bozulma ihtimali olan bilgileri güvenle saklamanızı sağlıyor, eksiksiz ve direkt olarak ilgili kişiye ulaştırmanıza olanak tanıyoruz.
 • Çalışanlarınızın yetkili oldukları tüm süreç ve uygulamalara, daha öncesinde geliştirilmiş ya da farklı kaynaktan gelen kurumsal uygulamalar olsa dahi, aynı platformdan ulaşabilmelerini ve bunları, ekstra uzmanlığa ihtiyaç duymadan kolaylıkla yönetebilmelerini sağlıyoruz.
   
 • Dijital dönüşüm gerçekleştiren kurumların yeniden yapılanma süreçlerinde, onlara seçim özgürlüğü tanıyor; kurumların kendine has iş yapış biçimlerine uyum sağlıyor, kurumsal iş ve iletişim süreçlerinin verimliliğini artırıyoruz.
   
 • Dahası…
 • Kodlama bilgisi gerektirmeyen (No-Code) yapısıyla dakikalar içinde kurulumu tamamlanabilen Weoll, SaaS (software as a service) özelliği ile kurumunuzun altyapısına hızlıca entegre olur, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilir.
   
 • Aynı gün içinde canlıya alınır ve anında kullanıma hazır olur. Sürükle - Bırak (Drag & Drop) modülleriyle hazır şablonlar üzerinden kurumunuzun değişen ihtiyaçlarına anında uyum sağlar.
   
 • Esnek yapısıyla süreç ihtiyaçlarınızı kullanım aşamasında keşfetmenize olanak sağlayan Weoll, platformda hazır sunulan iş süreçleri sihirbazlarıyla, geliştirme ihtiyacı olmadan yeni süreçleri hayata geçirebildiğiniz bir altyapı sunar.
 • Weoll; avans ve izin talebi, zimmet ve satın alma süreci, duyuru ve iletişim yönetimi, organizasyon şeması, çalışan rehberi, kaynak rezervasyonu, işe alım ve oryantasyon süreçleri, doküman ve onay akışları gibi kurumunuz için vazgeçilmez olan tüm iş süreçlerini size hazır olarak verir.
   
 • Salesforce, Google Workspace, Microsoft Office, SAP gibi farklı araçlarla kolaylıkla iletişim kurar, onları aynı platformda kapsayarak kolay entegrasyon sağlar.
   
 • Tüm kurumsal uygulamalarınız tek bir platform üzerinde toplanır. Farklı uzmanlıklar için farklı insan kaynağı ve uygulamalara yönelik lisans maliyetlerinden tasarruf sağlanır. Tüm bu olanaklar, kurumunuzun büyüklüğü doğrultusunda ölçeklendirilir ve uzun vadede kazanca dönüşür.

Bizimle iletişime geçin.